ru  ua 
 
магазин GIN LEGEND GIN-TRIP NUISIDIDOMA

GIN

ADVENTURE BEGINS

КОНТАКТИ оплата, доставка
 

Історія GIN ввібрала в себе багато невипадковостей. Вона замішана на морській хвилі, пекучому сонці, шквального вітру, гострих рифах і справжніх пригодах. Але головне - на бажанні всіх, хто причетний до нашого бренду, залишатися самим собою. Як би сильно не штормило за бортом.

У волелюбної команди GIN є друг, який багато років ходив в море. Одного разу він прийшов в гості з пляшкою улюбленого джина. На наш подив справжній морський вовк розповів про те, що збирається різко змінити життя і кинути якір на суші. 

«Через місяць - останній рейс, - стверджував він. - Хочеться спокійного і розміреного життя. Відкрию ресторанчик, буду розважати відвідувачів байками про свої подорожі».

Перший брендований рюкзак GIN з’явився на вечірці, присвяченій останньому рейсу нашого друга. Назвали ми його в честь улюбленого напою відважного моряка, і забили до країв пляшками з джином. З нашим рюкзаком він і вирушив у своє веселе плавання.

«І де ж тепер знайти його ресторанчик?», - запитаєте ви.

Повернувшись з рейсу, наш друг знову пішов в море. Потім знову і знову. Адже він зрозумів, що робить його по-справжньому вільним. А ви?

GIN - THIS IS JUST THE BEGINNING